בחירת רהיטים לשנת 2022

שנת 2022 היא שנה בה נבחר לעצב את הבית מתוך מטרה להפוך אותו נוח, ביתי ובו זמנית גם מרשים ויוקרתי. הסגרים של תקופת הקורונה לימדו אותנו שההשקעה בעיצוב הבית היא למעשה השקעה באיכות החיים. שנת 2022 היא שנה בה נכניס צבע לבית עם קירות צבעוניים, נעדיף מערכות ישיבה יוקרתיות על פני כאלו שנראות מרופטות כבר לאחר שנה ונשלב בעיצוב הבית חומרים טבעיים וממוחזרים. בחירת רהיטים לשנת 2022 תכלול אלמנטים של מתכת, עץ ובטון טבעי. 

ריהוט סלון בדירות יוקרה

מערכות ישיבה יוקרתיות כוללות שלדה חזקה ובדי ריפוד מובחרים. לרוב, מערכות הישיבה היוקרתיות מרופדות עור. דירות היוקרה ידועות בסלון מרווח שזקוק לפינת ישיבה דומיננטית. מערכות ישיבה מעור מובילות את קו העיצוב היוקרתי ומשתלבות עם אלמנטים של מתכת, עץ ובטון. העור מבטיח נוחות, עמידות, ניקוי קל ומראה מהודר. מערכות ישיבה מעור אף פעם לא יוצאות מהאופנה. אולם התצוגה של רהיטי שורש מציג דגמים חדשים של מערכות ישיבה עם דגש על דירות יוקרה. 

דגשים לקראת בחירת רהיטים לשנת 2022

המודעות לנזק הסביבתי שנגרם על ידי אורח החיים המודרני עולה. כולנו עושים מאמץ למחזר ולצמצם את הצריכה האישית שלנו. אחד הטרנדים הבולטים בעיצוב הבית בשנת 2022 הוא שימוש בחומרים ממוחזרים. אנחנו חוזרים אל המראה הטבעי תוך מתן עדיפות לרהיטי עץ מלא, מתכת טבעית, אבן וגם בטון במראה מחוספס ואפור. בחירת רהיטים לשנת 2022 תתבסס על מתן עדיפות לחומרים ממוחזרים. 

סלון מעוצב בשנת 2022 הוא כזה שכולל פריטי ריהוט איכותיים שעתידים לשמש אותנו ב-10 השנים הבאות. כדאי להשקיע בחומרי גלם איכותיים שמתאימים לכל סגנון עיצוב ומאפשרים שימוש ארוך טווח. בעבור רהיטי הסלון הראשיים נבחר בסגנון עיצוב קלאסי ונרענן את עיצוב הבית ברגע עם אביזרי נוי חדשים. בהשקעה של פחות מאלף שקלים תוכלו להחליף את הסגנון היוקרתי בחמים וביתי או צעיר והומוריסטי. 

תנו ביטוי לטעם האישי שלכם, תבחרו במה שאתם אוהבים וספרו מי אתם בשפת העיצוב. בחירת רהיטים לשנת 2022 היא הזדמנות להביע את עצמכם ואת הסגנון האישי שלכם. 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
סלון
התחלת שיחה
דברו איתנו
שלום! כיצד נוכל לעזור לכם?