טיפים לבחירת מערכות ישיבה יוקרתיות

הרהיט החשוב ביות בכל סלון מעוצב הוא מערכות הישיבה שלו. ריבוי הסגנונות היום מאפשר לכם לבחור מערכות שבנויות מכורסאות או ספות או שילוב כלשהו ביניהן. הסגנון והטעם שלכם קובעים, כמובן, אבל גם בתוך כל קטגוריה של סגנון עיצוב יש עדיין אפשרות לבחור בין מראה יוקרתי ואיכותי לבין מראה יותר זול ועממי שיכול להתאים לשלב ביניים, עוד לפני שיש תקציב לדבר האמיתי. להלן כמה טיפים לבחירת מערכות ישיבה יוקרתיות שתוכלו ליהנות מהן שנים רבות.

  • איכות החומרים – ככל שהחומרים טובים יותר כך הם גם נראים טוב יותר. זה כלל אצבע לבחירת כל דבר. חומרי גלם טובים כמו עץ טבעי מלא זקוקים אמנם לתחזוקה יותר אבל התמורה שהם נותנים משתלמת. הם פשוט נראים טוב, עמידים, קלאסיים בכל צורת עיבוד ומחזיקים שנים. זה נכון גם לגבי מתכות שמעובדות בשיטות שונות וגם לגבי בדים וריפודים שעשויים מאריגים איכותיים. לא כדי להתפשר על איכות החומר.
  • נוחות וארגונומיה – אם אתם רוצים מערכת ישיבה יוקרתית שגם מזמינה להשתרע עליה ואנשים מבינים למה שווה היה להשקיע בה, בדקו אותה קודם בעצמכם כדי לוודא שהיא נוחה. זה נכון במיוחד למי שיש לו הרגל לארח אנשים והוא אוהב לשבת שעות עם המשפחה כדי ליהנות מזמן איכות. אתם תדעו כבר עד כמה זה נוח אם היא תעמוד ללא שימוש זמן רב.
  • עיצוב לא על חשבון הפונקציונליות והשילוב במרחב – כשבוחרים מערכת ישיבה שנראית יפה משום שהיא בעלת עיצוב אמנותי ייחודי אבל מתגלה כלא נוחה לישיבה של שעות זה הופך אותה לפריט שתופס מקום יקר וצובר אבק, ולא ממש מועיל. כמו כן, לפעמים יותר מדי מעוצב שמלהיב אתכם ברגעים הראשונים הופך למעייף עם הזמן ולכן לא בטוח שכדאי להשקיע בזה.

לבדוק אולמות תצוגה

כשאתם בוחרים מערכות ישיבה ולא בטוחים בדגם שמתאים לכם דווקא אולמות תצוגה הם דרך מצוינת לבחור. כשאתם רואים דגם ליד דגם אתם מקבלים מושג מדויק איך הוא משתלב בחלל הסלון שלכם וגם איך הוא נראה במרחב כמעט טבעי. יש לכם יותר בסיס להשוואה עם דגמים אחרים וגם מקום להתנסות בו.

פנו עוד היום לרהיטי שורש!

אז מה היה לנו עד עכשיו?
סלון
התחלת שיחה
דברו איתנו
שלום! כיצד נוכל לעזור לכם?