מיטה זוגית מעוצבת

רבים הם בני הזוג שבאים לבחור מיטה זוגית מעוצבת לחדר השינה בלי כיוון ברור של צבע, עיצוב וכו’. כדי לעשות בחירה חכמה של מיטה זוגית מעוצבת מומלץ לבוא עם הדמיה או תוכניות אדריכליות של החדר ואם אפשרי, אז עם תמונות של חדר השינה. כמו כן, עם אתם רוצים להקל עליכם את הבחירה, אנו ממליצים להחליט לפני, על גודל המזרן שתרצו – רוחב ואורך (יש מזרן באורך 2 מטר ויש פחות…) יש לנו מבחר של מיטות זוגיות מעוצבות ואיכותיות, מעץ מלא ומחומרים אחרים, עם ובלי ריפוד, בגוונים שונים, עם מגירות אחסון ובלי, עם ארגז מצעים במידות שונות ובלי, בעיצובים מודרניים, יוקרתיים או קלאסיים. חדר השינה אמור לספק אהבה, רומנטיקה וסיפוק, וככזה לא תרצו לבחור אותו כלאחר יד. רוצים לקבל ייעוץ מקיף לגבי בחירה נכונה של מיטה זוגית? בואו אלינו ותקבלו עצות שוות והדרכה מעשית לרכישת מיטה זוגית מעוצבת.

כשקונים מיטות זוגיות חייבים להתאים אותה ב-100% לצרכים ולהרגלים שלכם וכמובן גם לסגנון האהוב עליכם. מיטה זוגית זה הדבר הכי אינטימי שיש, וחשוב שהיא תהייה תואמת את טעמכם האישי (טוב… לא בדיוק… צריך גם לדעת להתפשר עם בת הזוג… אבל לפחות שיהיה בין לבין…). הדבר השני שחובה לקחת בחשבון בעת בחירת מיטה לחדר השינה הוא הנוחות. מיטות זוגיות לא נוחות מפחיתות מאיכות השינה וגורמות לעייפות למשך כל היום. ועוד משהו חשוב מאוד, העמידות של המיטה היא קריטית, היא צריכה לשאת את העומס של שניכם למשך שעות ממושכות מדי יום (לילה…). ואתם בטח רוצים שהיא תחזיק לאורך זמן, כי מיטה זה דבר יקר שלא מחליפים כל שנה. זכרו! המיטה בחדר השינה היא הדבר הכי פרטי ואינטימי שיש, אף פעם לא תתנו לאורחים להשתמש בהם ולכן השקעה במיטות זוגיות בחדר השינה היא נטו בשבילכם.

מאמרים נוספים לעיון:

ספות מבד
מידע מקצועי

ספות מבד

ספות מבד ספות מבד ידועות כספות המחזיקות מעמד לאורך שנים. גם אם הן מקבלות כתם,

קרא עוד »
מיטות מרופדות
מידע מקצועי

מיטות מרופדות

מיטות מרופדות מחפשים לקנות מיטות מרופדות? מה שחייבים לקחת בחשבון, כשבאים לקנות את המיטות הוא

קרא עוד »

מחפשים לקנות מיטות מרופדות? מה שחייבים לקחת בחשבון, כשבאים לקנות את המיטות הוא א. שהעיצוב יהיה תואם את שאר הריהוט של חדר השינה שלכם. זה חשוב, כי אנשים נוטים לשכוח לבדוק את הצבע ולבסוף כשמגיע המוביל והמיטות מוכנסות אחר כבוד לחדר, פתאום שמים לב שירוק זית לא מתאים ליד צבע קרם. רבים הם בני הזוג שבאים לבחור מיטות לחדר השינה בלי כיוון ברור של צבע, עיצוב וכו’. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם מגיעים לקנות מיטות מרופדות לא מוכנים? לפעמים הסיבה היא פשוט בגלל שאתם מתגוררים בדירה זמנית, או שעדיין לא נכנסתם לבית משלכם. כך או אחרת, אנו נכוון אתכם ונייעץ לכם עד שתצאו מרוצים ושלמים עם ההחלטה שלכם. בכל מקרה, אם מתאפשר לכם עדיף שתביאו אתכם הדמיה, תכנית אדריכלית או אף תמונה של חדר השינה כדי להתאים לכם מיטות מרופדות שהכי משתלבות עם האווירה של החדר. מוזמנים ליישם ולשתף.

התחלת שיחה
דברו איתנו
שלום! כיצד נוכל לעזור לכם?