סלון פינתי

ספה היא רהיט חיוני לבית, היא משלימה לכם את המראה העיצובי של הבית, היא מעניקה לך נוחות ודקות ארוכות של פינוק. ניתן להתאים סלון פינתי בהתאמה מושלמת לעיצוב של הבית מתוך מבחר הספות הפינתיות שבחנותנו. אצלנו תוכלו לבחור לא רק את הגוון של הריפוד אלא גם לבחור בין רגלי עץ לרגלי מתכת. יותר ויותר אנשים מגיעים כיום לחנות ומתלבטים שעות ארוכות לגבי סלון פינתי המתאים להם. האם הגודל יתאים למשפחה, נשמע לכם מוכר? האם גם אתם עברתם את הסיוט הזה – לעבור בין חנויות הרהיטים ולהתלבט בלי סוף? אצלנו תמצאו מבחר ענק של ספות פינתיות בטווח רחב של מחירים המתאימים לכל ארנק ולכל תקציב. רבים שואלים ‘איזה צבע ספה הולך היום’? ולמען האמת אין צבע מסוים שחזק היום במכירות, הרעיון ששולט היום בקרב הקונים הוא, כמו שאמרנו, להתאים סלון פינתי לגוון העיצובי הכולל של הבית שלכם.

למה מתכוונים כשאומרים ‘מערכות ישיבה‘? מערכת ישיבה היא ספה או כורסא המונחת בדרך כלל בסלון הבית. יש לנו מבחר ענק של מערכות ישיבה בעיצובים שונים ובדגמים שונים. מערכות ישיבה תלת מושביות, דו מושביות ועוד. מערכות פינתיות בריפודים שונים ובמגוון צבעים לבחירה, לכל לקוח לפי הטעם שלו והעיצוב האהוב עליו. ריפודים איכותיים, חלקם רחיצים ומתנקים בקלות. יש לנו כורסאות מעוצבות ויוקרתיות, המתאימות לשימוש ביתי או לעסקים – לחדרי המתנה וכדומה. אתם וודאי שואלים איך שומרים את הספה או את הכורסא לאורך שנים, או האם ריפוד מבד קטיפה עמיד לאורך זמן? ובכלל מה מחזיק יותר זמן, האם ריפוד בד, עור אמיתי או אולי סקאי. בד רחיץ או לא. לתשובה מפורטת בואו לחנותנו וניתן לכם את כל המידע, מתוך הידע הרב והמקצועיות שלנו. בגדול, במקום ציבורי או בית עם ילדים קטנים, עדיף מערכות ישיבה מבד רחיץ.

מאמרים נוספים לעיון:

מיטות זוגיות
מידע מקצועי

מיטות זוגיות

מיטות זוגיות כשקונים מיטות זוגיות חייבים להתאים אותה ב-100% לצרכים ולהרגלים שלכם וכמובן גם לסגנון

קרא עוד »
מיטות מרופדות
מידע מקצועי

מיטות מרופדות

מיטות מרופדות מחפשים לקנות מיטות מרופדות? מה שחייבים לקחת בחשבון, כשבאים לקנות את המיטות הוא

קרא עוד »

ספות מבד ידועות כספות המחזיקות מעמד לאורך שנים. גם אם הן מקבלות כתם, ניתן לנקות בקלות, עם חומרי ניקוי רגילים שיש בבית. כיום, יותר ויותר אנשים בוחרים בספות יוקרה עם ריפוד ממבחר ריפודי הבד הקיימים. וכמו שכבר אמרנו, כדי שהספות יישארו כחדשות לאורך זמן, חשוב לשמור על ניקיון של הריפוד לעיתים קרובות, אבל לא פחות חשוב לבחור את הבד המתאים. לבית שבו רוב הזמן רק אתם בעצמכם נמצאים – כלומר שני בני הזוג בלבד יתאים ספות מבד מסוים ולבית עם ילדים בד מסוים אחר, וסוג בד שלישי לבית שבו מסתובב כלב או חיית מחמד אחרת. אז הנה עכשיו הגיע תורכם. עד עכשיו הצגנו בפניכם מההתלבטויות של אנשים שמחפשים ספות מבד. עכשיו הבמה כולה שלכם. מה תוכלו להוסיף מההתלבטות שלכם? הצעד הבא שלכם לספה מושלמת, הוא פשוט לבוא לחנות, להתרשם, להתייעץ ולקנות…

התחלת שיחה
דברו איתנו
שלום! כיצד נוכל לעזור לכם?